Metal Gear Survive oyununda da Konami şirketinin, son yılların popüler oyun türlerinden olan hayatta kalma türüne geçiş yaptığını görüyoruz. Değişim kararı, serinin hayranları için olumsuz ama diğer video oyunlarını seven kitleler için sevindirici bir karar olabilir.

Oyunun hikayesinin çok etkileyici olduğunu söyleyemem. Eski metal Gear oyunlarındaki detaydan yoksun bir hikaye mevcut. Yalnızca, Metal Gear Survive için bir zemin hazırlamak gibi görünüyor.

Kısaca oyundan bahsedeyim size, odun ateşinin üzerinde yer alan küçük bir alanda karakterimizin yiyecek içecek ihtiyacını karşılamak için farklı ürünler oluşturuyoruz. Bunları yanımızda taşımanız önemli. Fakat, fazlasını taşırsanız görev sırasında bulduğumuz malzemeleri çantanıza koyacak alan bulamayabilirsiniz.

Şimdi gelelim işin vurucu kısmına. Mikro ödemeler ve paralı karakter slotları. Eğer yeni bir karakter almak istiyorsanız  ve sahip olduğunuz kayıt dosyasını kaybetmek istemiyorsanız 10 $ dolarlık  bir ücreti ödemek zorundasınız benden söylemesi.

 

Bu alana reklam verebilirsiniz!