Shadow of the Tomb Raider’da Lara’nın en güçlü silahı oku olacak.

14 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapacak olan Shadow of the Tomb Raider, aksiyon severler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Aksiyon macera oyunları arasına önümüzdeki aylar içerisinde katılacak olan Shadow of the Tomb Raider, bugün yeni bir detayla daha gündeme geldi. Lara Croft ile adeta özdeşleşen ikonik çift tabancalar ne yazık ki Shadow of the Tomb Raider’da yer almayacak. Lara Croft’u tanımlayan ve ana unsurlarından birisi olarak akıllara kazınan ikonik çift tabancalar, aksiyon ve gerilim yüklü sahnelerde bizleri oldukça heyecanlandırmıştı. Eski oyunlardan çeşitli izler taşıyacak olan Shadow of the Tomb Raider, ne yazık ki Lara Croft’un tabancalarına yer vermeyecek.

Shadow of the Tomb Raider cephesinden yapılan açıklamaya göre, yeni oyunda Lara Croft’un sıradan kıyafetlerine de yer verilmeyecekmiş. Shadow of the Tomb Raider’da karakterimiz bikini, şort giymeyecek ve çift tabanca kullanmayacakmış. Lara Croft’un imzası çift tabancaları olarak bilinirken, yeni oyunda eski oyunların dışına çıkılacak ve hiç alışılmadık bir yapı ile karşılaşacağız.

Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkış yapacak.

Bu alana reklam verebilirsiniz!